محصولات

برج خنک کن

توضيح فارسي : در ابتدا نحوه کارکرد سیستمهای تهویه مطبوع مرکزی را توضیح میدهیم بدین ترتیب که :

گرمای درون فضای مورد نظر( مسکونی , صنعتی و ... ) توسط فن کوئلها یا هواسازها گرفته شده و بوسیله پمپهای سیرکوله به داخل اواپراتورهای چیلر فرستاده میشود. میباشد , گرمای این آب را در فضای اواپراتور گرفته و تبدیل به R22 گاز مبرد چیلرها که معمولا گاز میشود. سپس گاز داغ بوسیله کمپروسور متراکم میشود و در اینجاست که کار برج خنک کن شروع میشود. کندانسور از اجزای دیگر چیلر میباشد که تبادل حرارتی گاز داغ با آب برج خنک کن در آن صورت میپذیرد.

خروجی کندانسور گازمبرد است که توسط شیر انبساطی فشار آن نیز پایین آمده و کاملا آمادگی جذب مجدد گرما را یافته و بسمت اواپراتور میرود تا این سیکل مجددا تکرار شود.

-به واقع عمل برج خنک کن مدار باز همانند عملکرد رادیاتور برای خنک کردن موتور اتومبیل است. اگر انرژی گرمایی آب که توسط چیلر از محیط گرفته میشود ، به خوبی و به میزان لازم از طریق برج خنک کننده به محیط بیرون انتقال نیابد ،کارکرد چیلر و کل سیستم تهویه مطبوع با هر کیفیتی که باشند، مختل میگردد. عمر کارکرد چیلرها تا قبل از رسیدن به لزوم تعمیرات اساسی تا 25 سال درنظر گرفته میشود لذا برای آنکه برجهای خنک کن که در فضای باز قراردارند ، همپای این مدت کارکنند لازم است که برای ساخت و خرید آنها به پارامترهای مهمی توجه شود .

از اهم این موارد :
کیفیت مواد اولیه ، طراحی متناسب با محیط ، نوع سیستمهای تبادل حرارتی و انتقال نیرو ، نوع فن ، نوع پاشش آب ، نوع و جنس فیلترها و مواد خنک کننده و رعایت کامل اصول و استانداردهای تعیین ظرفیت متناسب با ظرفیت چیلر و نوع چیلر میباشد.


برجهای خنک کن دارای انواع مختلف فلزی و فایبرگلاس میباشند.همچنین از لحاظ نوع سیستم خنک کنندگی نیز در دونوع جریان مخالف و جریان متقاطع تقسیم شده و همجنین از لحاظ ایزوله بودن سیستم آب در گردش به دو نوع مداربسته و مدارباز تقسیم میشوند. برجهای جریان مخالف بازدهی بالاتری داشته و برجهای مداربسته در پروسه های صنعتی و برای دستگاههای حساس به رسوب استفاده میشوند.

قيمت ها:

قیمت   ریال

نام برج خنک کننده :

برج خنک کن

عکس کوچک 1 :

files\8018\Products\19407-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8018\Products\19407-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8018\Products\19407-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

5344

قطعات برج خنک کن
 • نازل

  انواع نازل

 • نازل

  انواع نازل

 • نازل باکالیتی

  نازل باکالیتی

 • نازل ثقلی

  نازل ثقلی

 • چوب اشباع

  چوب اشباع

02144271287 - 02144227176 tel
02144227176 fax
mnabran@gmail.com email