محصولات

برج خنک کننده

توضيح فارسي : در ابتدا نحوه کارکرد سیستمهای تهویه مطبوع مرکزی را توضیح میدهیم بدین ترتیب که :
گرمای درون فضای مورد نظر( مسکونی , صنعتی و ... ) توسط فن کوئلها یا هواسازها گرفته شده و بوسیله پمپهای سیرکوله به داخل اواپراتورهای چیلر فرستاده میشود.
میباشد , گرمای این آب را در فضای اواپراتور گرفته و تبدیل به R22 گاز مبرد چیلرها که معمولا گاز میشود. سپس گاز داغ بوسیله کمپروسور متراکم میشود و در اینجاست که کار برج خنک کن شروع میشود. کندانسور از اجزای دیگر چیلر میباشد که تبادل حرارتی گاز داغ با آب برج خنک کن در آن صورت میپذیرد..
خروجی کندانسور گازمبرد است که توسط شیر انبساطی فشار آن نیز پایین آمده و کاملا آمادگی جذب مجدد گرما را یافته و بسمت اواپراتور میرود تا این سیکل مجددا تکرار شود.
جهت خارج نمودن گرمای گرفته شده از سیستمهای مختلف : چیلر ، دستگاههای صنعتی و تولیدی و ...... ارزانترین روشی که در مناطق خشک کاربرد داشته و بازدهی بالایی دارد استفاده از برجهای خنک کننده میباشد. سیال واسط در این دستگاهها آب و نحوه انتقال گرما استفاده از تبخیر آب میباشد .
برجهای خنک کن دارای انواع مختلف فلزی و فایبرگلاس میباشند.همچنین از لحاظ نوع سیستم خنک کنندگی نیز در دونوع جریان مخالف و جریان متقاطع تقسیم شده و همجنین از لحاظ ایزوله بودن سیستم آب در گردش به دو نوع مداربسته و مدارباز تقسیم میشوند. برجهای جریان مخالف بازدهی بالاتری داشته و برجهای مداربسته در پروسه های صنعتی و برای دستگاههای حساس به رسوب استفاده میشوند.

قيمت ها:

قیمت   ریال

اطلاعات بيشتر :

WWW.T-ABRAN.COM

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

9252

قطعات برج خنک کن
 • نازل

  انواع نازل

 • نازل

  انواع نازل

 • نازل باکالیتی

  نازل باکالیتی

 • نازل ثقلی

  نازل ثقلی

 • چوب اشباع

  چوب اشباع

02144271287 - 02144227176 tel
02144227176 fax
mnabran@gmail.com email