محصولات

خرید برج خنک کن

توضيح فارسي : برای خرید برج خنک کن میتوان از طریق جستجو در سایت تولیدکنندگان و بازدید از نمایشگاههای مربوطه اقدام نمود. درصورتیکه از طریق سایت اقدام مینمایید اگر تابحال اسم شرکت و نمونه کار آنرا ندیده اید توصیه میشود حتما از کارخانه بازدید نموده ویا حداقل نمونه های تولیدی شرکت را که میبایستی برند و اسم شرکت از گذشته بروی چند نمونه حک شده باشند را ببینید. وسپس اقدام به خرید نمایید.
برجهای خنک کن نیز مانند همه اجناس دارای قیمتهای گوناگون و تولیدات مختلف ایرانی و خارجی دارد. تولیدات ایرانی قابل رقابت با تولیدات چینی – ترکیه – کره ای میباشند. ضمن آنکه دسترسی به اجناس و خدمات تولیدات ایرانی برخلاف برجهای وارداتی امکان پذیر است. جه بسا هرساله تعداد زیادی از خریداران تجهیزات برودتی خارجی بدنبال قطعات دستگاههای خود در بازار میگردند و مجبورند از اجناس مشابه ایرانی استفاده نمایند.
نکته ای که در مورد تفاوت زیاد قیمتها میتوانیم به آن اشاره کنیم آنست که یک خرید خوب , عبارتست از دستگاهی خوب با قیمت متوسط , که نه قیمت بالای برند در آن اضافه شده و مشهود است و نه آنقدر ارزان است که قابل قیاس با قیمت رقبا نمیباشد و باید به اجناس بکار رفته در آن و گارانتی آن شک نمایید. امیدواریم با کمی تفحص و درایت تولیدات ایرانی را پشتیبانی نموده و خرید مناسبی داشته باشید.
با تشکر

قيمت ها:

قیمت   ریال

اطلاعات بيشتر :

WWW.T-ABRAN.COM

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

8906

قطعات برج خنک کن
 • نازل

  انواع نازل

 • نازل

  انواع نازل

 • نازل باکالیتی

  نازل باکالیتی

 • نازل ثقلی

  نازل ثقلی

 • چوب اشباع

  چوب اشباع

02144271287 - 02144227176 tel
02144227176 fax
mnabran@gmail.com email