محصولات

آب پخش کن

توضيح فارسي : به قطعاتی که در برجهای خنک کن موجبات پخش و تقسیم آب ورودی را فراهم می آورند آب پخش کن میگویند. این اصطلاح در برجهای مدور کاربرد عملی تری میابد و این قطعه در برجهای گرد به نام انگلیسی اسپینگل معروف میباشد. معمولا از جنس آلومینیوم ساخته میشود. جهت بعضی مناطق که آب خوردگی بیشتری دارد از جنس برنج ساخته میشود. بدین ترتیب پوسیده نمیشود .
اسپینگل ها در برجهای خنک کن در سایزهای ورودی آب 2 – 3 – 4- 5 -6 -8 – 10 – 12 اینچ ساخته شده و خروجی آنها بصورت استاندارد و یکسان میباشد. در موارد کمی یک یا دو شرکت که در اینجا از بردن نام آنها خوداری میکنیم برای راه انداختن کار خود و چشم پوشی از نواقص اجناس خود , اقدام به مونتاژ اسپینگلهایی نموده اند که کلگی سایز دیگر را بروی پایه دیگر گذاشته و لذا خروجی استاندارد نداشته و خریدار در زمان تعویض مجبور به تعویض لوله های نازل نیز میشود.
بهترین توصیه جهت خرید این اقلام خرید معتبر با جنس مرغوب و تاکید میگردد ورودی و خروجی اسپینگل ساده و بدون رزوه باشند. تحکیم لوله های نازل بروی اسپینگل توسط پیچ مهره ای و یا پیچ خودکار صورت میگیرد. همچنین در سایزهای 4 اینچ به بالا ملزم به استفاده از مهارکش میله ای و یا سیم بکسل میباشیم. بدین ترتیب که سنگینی لوله های آب باید بروی مرکز اسپینگل مهار شود. ضمننا از سایز 4 اینج به بالا قطعاتی بنام المینیتور با جنس فایبرگلاس بروی لوله ها نصب میگردد تا وزن واردشده به آب پخش کن را کاهش داده و موجب گردد دیرتر از بین برود و بخاطر فشار وارده شکستگی نیابد. در پایان بیاد داشته باشید که تنظیم سرعت حرکت نازلها و تراز نمودن آنها و تنظیم سوراخهای بروی نازلها از اهمیت زیادی برخوردار است که موجب عمر بیشتر قطعات , بازدهی بالا و خنک کنندگی حداکثری برج میشود و توصیه میگردد این موارد و نصب کامل را برعهده کارشناس و تعمیرکار قرار دهید. بخش خدماتی شرکت آبران در خدمت شماست. تلفن : 44271287

قيمت ها:

قیمت   ریال

نام آب پخش کن برج خنک کننده :

آب پخش کن

عکس کوچک 1 :

files\8018\Products\47535-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8018\Products\47535-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8018\Products\47535-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

5159

قطعات برج خنک کن
 • نازل

  انواع نازل

 • نازل

  انواع نازل

 • نازل باکالیتی

  نازل باکالیتی

 • نازل ثقلی

  نازل ثقلی

 • چوب اشباع

  چوب اشباع

02144271287 - 02144227176 tel
02144227176 fax
mnabran@gmail.com email